Upaly w pracy obowiazki pracodawcy

W naszej możliwości spotykają się jedynie efektywne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona akcji oraz funkcjonalność obsługi są tutaj na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki spełnieniu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają budowę i stały postęp w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz też skomplikowane także niezwykle wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o każdym poziomie oraz ludźmi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i napędzają je w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są dołączone do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych również są optymalnym urządzeniem do robienia czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te traktowane są przy zasysaniu większych liczb suchego artykułu z wysokich przestrzenie. Zostały przygotowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zatrzymujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Myślimy i robimy także instalacje dla pyłów wybuchowych.