Program pc pos niezastapionym narzedziem do obslugi stanowiska kasowego

Kasy fiskalne to urządzenia powszechne w każdym sklepie czy punkcie usługowym. Ich rodzajów jest bardzo wiele z uwagi na fakt, że w zależności od miejsca, stawiane są im inne wymagania. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są stanowiska kasowe z systemami operacyjnymi jak Windows czy Linux. Zastosowanie takich rozwiązań pozwala na bardzo duży zakres działania. Jest jeden problem. Takie stanowisko wymaga specjalnego oprogramowania. Ze względu na fakt, że wiele osób nie wie jaki program wybrać, chciałbym przybliżyć mojego faworyta.


Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest program PC POS. Posiada on szereg przydatnych funkcji oraz jest bardzo prosty w obsłudze. Oczywistymi możliwościami jest podłączenie i obsługa drukarki fiskalnej, wagi oraz skanera kodów kreskowych. Co dodatkowego oferuje to oprogramowanie? Niezwykle praktyczną funkcją jest obsługa ekranu dotykowego. Takie rozwiązanie jest nieoceniony w wielu miejscach takich jak restauracje czy mniejsze sklepy. Interfejs jest intuicyjny i każdy nauczy się go obsługiwać w parę minut. Ekran dotykowy to eleganckie i proste rozwiązanie. Naturalnie można obsługiwać cały program używając klawiatury. Równie ważna jest możliwość podłączenia czytnika kart magnetycznych, ponieważ wielu klientów oczekuje możliwości takiego rodzaju płatności. Przydatną funkcjonalnością może okazać się możliwość nadawania różnego rodzaju uprawnień dla personelu. Zabezpieczy to system przed błędami popełnianymi przez pracowników. Co więcej program ten zdobył już zaufanie wielu klientów na całym świecie. W internecie można znaleźć mnóstwo pozytywnych komentarzy oraz funkcje, które udostępnia to oprogramowanie.

Mam nadzieję, że udało mi się jak najlepiej przedstawić ten program. Zachęcam do zapoznania się z ofertą oraz funkcjonalnościami programu PC POS. Jestem pewien, że spełni on wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Jest to proste i eleganckie rozwiązanie dla stanowisk kasowych. Co więcej PC POS jest dostępny w bardzo przystępnej cenie i może sobie na niego pozwolić nawet mały sklepikarz.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl