Program ksiegowy raks

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w tłu Windows, są niezwykle funkcjonalne zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli mieszać się tabulatorem. Istnieją także firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w pozostałe komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania i swobody w świetnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w sumie funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i dużej. Pozwoli na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, dodatkowo w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest jakaś liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem projektu jest element Płace. Dodaje on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Ważna w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwala także na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać wtedy być szczególnie interesująca oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może mieszać się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została skonstruowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też planowane zmiany w przepisach, jakie z rozmaitych powodów mogą po prostu nie trafić do grupie klasycznej.