Pos graduacao em gastronomia sp

Pos gastro to oprogramowanie stworzone głównie na potrzeby gastronomii. Stanowi idealną, a zarazem lepszą, alternatywą dla tradycyjnej kasy fiskalnej. Oprogramowanie umożliwia tworzenie graficznej prezentacji menu sprzedaży lokalu gastronomicznego, sprzedaż na rachunkach otwartych, rachunki finansowe i niefiskalne, rezerwację stolików oraz wystawianie faktur VAT.
Pos gastro jest uczciwy w obsłudze. Użytkownik ma okazja wyświetlenia sprzedanych potraw w rytmu dnia, z stracił na zupy i dania mięsne włącznie. Program posiada również uproszczenie. Mianowicie, dzięki zastosowanemu podziałowi posiłków sprzedanych i należących do podobnej jakości, nie musi on zauważania kodów PLU, kiedy w normalnej kasie fiskalne. Nazwy towarów wyświetlane są na ekranie posiadanego urządzenia.
Program pos gastro stworzono głównie pod ekrany dotykowe i terminale POS. Pamiętając o zakupie programu, należy zauważyć, że licencja skierowana istnieje na jakieś miejsce pracy.
Gastro pos posiada wiele dobrych funkcji. Klient posiada możliwość łącznia lub dzielenia rachunku w sytuacjach, kiedy klienci kupują za jednych siebie. Jest też opcja otwierania rachunków na wynos, z dostawą lub bez, i były podgląd bieżącego rachunku. Popularnym rozwiązaniem jest funkcja bycia towarów typu zestaw, możliwość łączenia dowolnej ilości miejsc sprzedaży czy rejestracja czasu pracy personelu.
Gastro pos poprzez system audiowizualny zezwala na znaczenie automatycznej danych do kuchni – zamówienia ekspresowo pojawiają się na monitorze w kuchni.
Ciekawą funkcją jest jeszcze tak zwane elastyczne kształtowanie cen. Odpowiedzialne są cztery poziomy cen, które zależną do dni tygodnia i pory dnia. Zamieszczone informacje można z możliwością modyfikować, informując obsługę kuchni o zmianach czy załącznikach w menu. Program współpracuje z planami hotelowymi i profesjonalnymi urządzeniami. Obsługuje nowe formy płatności, takie jak; gotówkę, karty płatnicze, czeki czy bony.
Program warty uwagi, nie jedynie ze względu na wartość, ale przede wszystkim wygodę użytkowania.