Optima identyfikator ksiegowy

Optima to rada programów skojarzonych ze sobą. Pracują sprowadzając się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo możliwości dla niskich oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów przechodzących w spółce. Samym z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Element ten określony stanowi dla firm usługowych. W jasny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do informacji jest wykonalny z rządu innych modułów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej podstawy danych ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w obrębie samej firmy można wykonywać kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na platformie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus pozwoli na uzyskanie wyczerpującej informacji o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu materiałami w oparciu o konkretne partie zróżnicowane pod względem określających je części. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który materiał oraz z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Poświęcony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest dostępna, uczestniczy w tym zamieszczona instrukcja obsługi. W normalny i czytelny sposób kieruje punkt po artykule do rozwiązania instalacji.