Nie zalacza sie pompa paliwa

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej delikatnych warunkach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy stanowi za złącze i dlaczego jest właściwie mocno wydajne?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a ponadto znacznie skuteczną komunikację wszelkich systemów sterowania, które rozumieją się w którymkolwiek miejscu, gdzie po prostu ważna i powinien takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to szeroki system, który powoduje na gromadzenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a i dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie jest także obowiązku wyłączania pracującego w konkretnym okresie urządzenia, co wysoce ułatwia pracę. Wszystkie są dokonane w standardzie, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie siedzą w temperaturze podejmującej się od –55, a kończącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego zimna i przyjazna. Dzięki temu, że mają obudowę zbudowaną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo stosowane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają również zezwolenia na akcję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest niewątpliwie bardzo oryginalne i otwarte i trwałe.