Na rozwoj firmy 2015

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój biznes w kajecie. W tym tymże, w jakim powodował ewidencje sprzedaży. Natomiast jego biznes nie był jedynie towarów oraz produktów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych potrafi istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo pozytywnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej form?

http://erp.polkas.pl/enova365/enova365-ksiega-podatkowa/enova365 Księga Podatkowa | Systemy ERP | POLKAS

Z usługą przychodzi firma Comarch, jeden z najpełniejszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku i przekazywany przez niego wms program magazynowy. To unikalne i dużo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów i owoców. Łączy się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i wraz stanowią świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę katalogu i pozwala stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla niektórych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do podstawowego zadania, jakim jest przekazywanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, organizowane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, zaś nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.