Krajalnice neonet

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: doskonała klasa i dostępna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Onycosolve

Krajalnica 612p jest przygotowana przez naszego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest dość przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to produkt, oddany do krojenia przede każdym innego sposobu wędlin i mięsa, ale z przeznaczeniem że być wykorzystywany jeszcze do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest bliska i bardzo precyzyjna, a wykorzystanie jej - w pełni bezpieczne. Każde punkty zostały odpowiednio zabezpieczone i utworzone z naprawdę trwałych, łatwych w sprzątaniu oraz ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i warunki sanitarne. Każdy element tego dania, który planuje pewną relację z żywnością, jest wyprodukowany z faktów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz uważał tego tematu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią produkty do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć akcesorium do ostatniego, by znów leczyło "jako inne".