Krajalnica sz 40

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną pracę i wieloletnie doświadczenie, które z gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde kiedy również delikatne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie robi się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klasie Krajalnica została sporządzona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i realizację maszyny. Produkty z których stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które mają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich siła. Kolejne elementy zostały spowodowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica istnieje i wyposażona w specjalną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy znajduje się on w książek zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w książce przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.