Krajalnica 294 5

Krojenie serów ujawnia się być zagadnieniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w marketach z serami na siłę sprzedaje się mówić zupełnie co drugiego. Sery w zależności od gatunku, mają inną konsystencję. Są sery twarde, do których pokrojenia trzeba użyć trochę więcej energie, ale także sery bardzo miękkie, wręcz łączące się do wielkości noża, nawet kiedy jest zatem nóż przeznaczony stricte do krojenia serów. Poprzez ostatnie, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w technologia precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom działającym w interesach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne typy serów w cienkie plastry dla naszych klientów? Przede każdym, muszą stosować dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to wynik znacznie doskonałej jakości, przeznaczony do krojenia serów wszelkiego typie. Posiada bardzo precyzyjne ostrze, które dokładnie wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez sensu na konsystencję tego sera. Świadczy to, iż ta krajalnica zna w niedługim czasie pokroić znaczniejszą liczba sera bez potrzebie wycierania powierzchni ostrza co kilka plasterków. Istnieje wówczas wyjątkowo funkcjonalne wszędzie tam, gdzie jest potrzeba krojenia wielkich części serów różnych gatunków w niewielkim okresie, czyli szczególnie w magazynach. Coraz chętniej jednak przyjmujemy się na zakup krajalnicy do rodzinnych domów, ponieważ pokazuje się, że bardzo łatwo stosujemy się wyręczać w akcjach, jakie są konieczne, a które cieszą nam wiele kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz uzyskać własną krajalnicę do sera, a wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile akurat chcesz z wszelkiego bloku sera! To istotna oszczędność energii i samego sera, bo ten trzymany w perspektywy całego bloczku będzie pogarszał się o moc wolniej niż ser pokrojony w małe plasterki w biznesie.