Kierunki rozwoju firmy budowlanej

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz biznes w kajecie. W ostatnim jednym, w którym prowadził ewidencje sprzedaży. Choć jego sklep nie miał jedynie efektów i artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie być kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo funkcjonalnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formie?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, sam z najdłuższych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku oraz oferowany przez niego wms program magazynowy. To jedyne i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych dokumentów oraz materiałów. Łączy się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i wraz są idealne wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

posnet thermal hs ej

Pierwszy moduł stanowi bazę pomysłu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla niektórych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych oraz dużych stanów, ustawiać znaczenia dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To dokładnie dodatki, do ważnego zadania, którym jest przekazywanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten daje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak pewne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, zaś nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.