Jakie sa zalety kasy fiskalnej erc

Nie jest tak zaawansowana technicznie, jak kasa komputerowa, jednak to z nią najczęściej spotykamy się w sklepach oraz w punktach usługowych. Kasa novitus bono e to bardzo popularne urządzenie, które pozwala prowadzić dokumentację sprzedaży, rozliczać się z Urzędem Skarbowym i drukować paragon dla klienta. Dlaczego warto zainwestować w taką kasę?

Powodów jest sporo.
Wielkim walorem kasy ERC jest to, iż urządzenia należące do tej grupy są dość różnorodne. Znajdziemy tu i kasy systemowe, chętnie stosowane w większych sklepach, i kasy, które służą do pracy na jednym stanowisku kasjerskim. Największą popularnością cieszą się jednak kasy mobilne, które-ze względu na swe niewielkie rozmiary-można wszędzie ze sobą zabierać. Tego typu kasy są cenione przez przedsiębiorców, którzy świadczą usługi na rzecz klientów i którzy muszą często swych klientów odwiedzać. Lekarz, adwokat, kosmetyczka lub taksówkarz-oto wybrane branże, w których przenośna kasa fiskalna sprawdzi się doskonale.
Urządzenie to ma sporo zalet, zatem i więksi sprzedawcy chętnie z takich rozwiązań korzystają. Jakie zalety kasy fiskalnej ERC są najwyżej oceniane?
Urządzenia tego typu mają wszechstronne zastosowanie w handlu. Mogą służyć drobnym sklepikarzom, mogą z nich też korzystać ci, którzy prowadzą działalność gospodarczą na ogromną skalę. Pomagają w handlu obwoźnym oraz w handlu prowadzonym w wielkim sklepie. Tu wystarczy wybrać odpowiednie kasy systemowe, które można szybko i skutecznie dostosować do swych potrzeb. Kasy wchodzące w skład takiego systemu mogą pracować samodzielnie, można je też połączyć w jeden wielki system. Dla współczesnych klientów wielką zaletą jest fakt, iż tego typu kasy fiskalne mogą być połączone z terminalami płatniczymi. W czasach, w których płacenie kartą staje się coraz bardziej powszechne, jest to wielka zaleta i dla klientów, i dla sprzedawców. Pomocne są też skanery, dzięki którym kasjer jest w stanie szybciej wprowadzać informacje na temat sprzedawanych produktów do kasy. Sprawia to, że obsługa klienta przebiega sprawniej, a kolejka do kasy nie wydłuża się tak bardzo. Z myślą o coraz większym komforcie klientów i sprzedawców, kasy systemowe ERC są konsekwentnie udoskonalane. Ułatwiają one zatem sprzedaż kart lojalnościowych, pomagają też korzystać z takich usług, jak doładowanie telefonu. Doceniają to klienci, których zadowolenie jest największą korzyścią wynikającą z wyposażania sklepu w taki system kas.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl