Comarch optima modul serwis

Firma Comarch żyje na polskim rynku od ponad 20 lat. To znacznie wyspecjalizowany dostawca oprogramowania a zarazem sama z najpełniejszych korporacji informatycznych w Polsce. Firma zajmuje oddziały zagraniczne – jak na dowód Comarch Software Ag z siedzibą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych oraz sposobów bilingowych oraz programów lojalnościowych oraz stylów EDI.

Marka Comarch ERP została sporządzona dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla przeciętnych i małych przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji swoich produktów firma stworzyła nowy Program Partnerski w Polsce. Służy on pomożenie działań marketingowych oraz partnerstwo i pielęgnację regionalnego opiekuna. Partnerzy przebywają w profesjonalnych szkoleniach biznesowych i merytorycznych, dla ich ludzi przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Istnieją obecne plany budujące społeczność profesjonalistów. Jednak o sile Programu Partnerskiego świadczy usługa w trafieniu do potencjalnych odbiorców oraz reklama na ścianach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy świadczą usługi na ostatnim szczeblu właśnie dla nowych, kiedy również dla innych klientów. Aktualnie Comarch Ślubni to również 900 firm, zwracających się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wykonać formularz widoczny na karcie www. Pierwszy rzut weryfikacji to przyjście z Przedstawicielem Comarch. Po tym spotkaniu należy odbyć cykl szkoleń autoryzacyjnych, które dotyczą nie tylko danych efektów i ich modułów, lecz także zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o pomocy.