Comarch cdn xl 10 5 instrukcja

Program comarch xl istnieje obecne rozbudowany system klasy ERP wspomagający i pomagający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest nauczane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmniejszych, kilkuosobowych do poważnych firm będących dużo oddziałów na całkowitym świecie.

Główne zalety oprogramowania tej kategorie są znane w będących dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa: - obsługa i złożenia księgowe, - gospodarka oraz prowadzenie stanem magazynowym, - obieg prywatny i fizyczny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż i prowadzenie relacjami z mężczyzną końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl charakteryzuję się bardzo rozbudowanymi danymi i korzysta budowę modułową. Oddaję to olbrzymie możliwości budowania rozwiązania dostosowanego do rzeczywistych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w tereny, które logicznie łączą funkcjonalności, które współpracują ze sobą. System spółki comarch jest pasowany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest dokładną analizą całych procesów a też potrzeb danej działalności. Dzięki temu rozwiązanie pozwala na zdobycie dużej wydajności w otoczeniu. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję również system w standardu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa więc w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten system dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie zawiera potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz zachowania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Kupią one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak i zamienniki. Tworzenie różnych wersji technologicznych kupi na dostosowanie oferty biura do klienta zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest używany w ponad 5000 przedsiębiorstw w całej Polsce. Największe części obsługiwane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka. Najwięksi odbiorcy to: - Kupiec - VOX składy budowlane