Biuro rachunkowe 12

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/wyposazenie-gastronomii-krajalnice/1/Urządzenia, sprzęt, wyposażenie gastronomiczne dla twojego sklepu Polkas Kraków

Biuro rachunkowe jako podmiot gospodarczy świadczy pomoce w obszarze rachunkowości, prowadzenia dokumentacji kadrowej i płacowej. Pomoce te buduje na pracę innych podmiotów ekonomicznych i prac, a także osób fizycznych. Zawierając umowę zleceniobiorca, czyli biuro rachunkowe, zobowiązuje się do robienia obowiązków powiązanych z wykonywaniem prawa podatkowego, prawa pracy, a też praw powiązanych z ubezpieczeniem społecznym.

Optima Biuro Rachunkowe zostało stworzone, żeby uprościć pracę biur rachunkowych, wykonujących seryjnie różnego sposobu operacje. Moduł Optima jest odpowiednio związany z biurem rachunkowym, dlatego wszystkie wiadomości potrafią być modyfikowane i synchronizowane na bieżąco. Zapewnia to księgowemu rozpoczęcie pracy bez dodatkowego logowania się. W relacje od sił i charakterze firmy można skorzystać różne moduły które zawiera program Optima Biuro Księgowe. I oczywiście np. moduł Księgi Podatkowe umożliwia bezpośrednią obsługę księgową firm. Idzie na rozliczenia z Tytułem Skarbowym, zgodnie z najróżniejszymi przepisami. Inny element Księga Handlowa pozwala na wykonywanie ksiąg zgodnie z najnowocześniejsza ustawą o rachunkowości. Procesy księgowania są w całości zautomatyzowane. Moduł ten ewidencjonuje podatek Vat. Umożliwia także przesyłanie deklaracji w droga elektroniczny. Kolejny element Środki Trwałe daje szansę biurom rachunkowym prowadzenia dla mężczyzny ewidencji środków trwałych, a ponadto wartości prawych i wewnętrznych. Pozwala i na rozplanowanie amortyzacji. Automatycznie księguje także odpisy amortyzacyjne, rejestruje historię środka trwałego. Moduł Kadry i Płace nalicza i drukuje deklaracje podatkowe, wylicza składki ZUS. Umożliwia biurom rachunkowym prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej. Współpracuje z planem Płatnik. Koryguje listy płac oraz wysyła informacje do Urzędu Skarbowego. Wszystko to dzieje się razem z najnowszymi przepisami, które są ciągle aktualizowane. Program Optima jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem przez biura rachunkowe i doradców podatkowych. Jest jednoznaczny w grupy stacjonarnej i modelu usługowym dostępnym poprzez internet.